Internetový obchod astronomického vybavení www.novedalekohledy.cz
Zaregistrovat se
Kalendář událostí
Plány pozorování

vadimZačátek Podrobněji

6 června 2013 в 11:59

Všechny plány pozorováníPodrobněji
Katalogy
Nová pozorování

vadimSlunce 29.9.2014 Podrobnosti

29 září 2014 в 16:55

vadimAhoj, vesmír Podrobnosti

22 srpna 2012 в 12:05

Nová pozorováníPodrobnosti
Data

Projekt HvezdneDeniky.cz - služba pro vedení online deníků astronomických pozorování.
Hlavní přínos projektu - možnost systematizovat činnost amatérských astronomů za pomoci praktického kalendáře s vyznačenými astronomickými událostmi k pozorování, možnost sestavování vlastních plánů, vedení podrobných deníků s výsledky pozorování, s popisem míst pro pozorování (součástí je i mapa světelného znečištění) a použitého vybavení.
Hlavním cílem projektu je spojit lidi s podobnými zájmy, aby mohli diskutovat o zajímavých skutečnostech ze světa astronomie, stejně jako pro společné pozorování v regionu. Stránky proto obsahují diskusní část, ve které každý může nastolovat vlastní témata nebo se podílet na stávajících diskusích. Pro zjednodušení komunikace mezi uživateli je zde funkce přihlášení se k pravidelnému sledování vašich oblíbených zdrojů (deníky, plány, měření, zajímavé události, zprávy, skupiny, lišta přátel)
Stránky plní i informační funkci: denně se zde aktualizuje databáze novinek ze světa astronomie, a neustále je aktualizován i kalendář blížících se astronomických událostí.  Uživatel tu najde i zajímavé odkazy na zdroje astronomických informací a také čtyři katalogy hvězdného nebe (Messier, Caldwell, Abell, NGC / IC)

Recenze

re-viewerCelestron C90 MAK 

6 června 2013 в 14:10

Všechno recenze
Mapy
Komentáře